עיצוב פנים

עיצוב פנים הוא אחד התחומים המוכרים היטב לאנשים הנמצאים בתהליך שיפוץ הבית או בנייתו מחדש. חשוב לציין כי עיצוב פנים הוא תהליך אותו עובדים יחד עם מעצב או מעצבת פנים עוד בשלבי התכנון, מה שיכול להקנות לכם תוצאות פרקטיות ובית חלומי בדיוק כפי שחלמתם. אומנם המאמץ הוא רב והמשימות הן רבות, אולם בסופו של דבר תקבלו תוצאות טובות על ידי סיוע של עיצוב פנים מקצועי. רבים חושבים כי תהליך עיצוב פנים על ידי בעל מקצוע הוא בזבוז של כסף, אך לא כל הדבר כלל וכלל, כיוון שלהיפך, סיוע במעצבי פנים יוכל לחסוך לכם כספים רבים ובכלל לדעת מראש כמה יעלה לכם שיפוץ ואבזר הבית מבלי הפתעות מאוחרות.

GET IN TOUCH

אז איך מתחילים את התהליך ועל מה חשוב לשים דגש?

סדר ותכנון מוקדם – חשוב להגיע למעצבי פנים כאשר אתם סגורים על סגנון מסוים ובכלל מוכנים לתהליך. חשוב לציין כי מדובר בתהליך מורכב, אומנם מעצבי פנים יוכלו לכוון אתכם, אולם יש צורך לבוא עם בסיס מסוים ולבחון סוגים שונים של עיצובים במגזינים ובאתרים שונים לעיצוב הבית.

בחרו היטב מעצב פנים

בחירת מעצב פנים לצורך עצוב פנים הבית היא לא עניין של מה בכך ודורשת שימת לב לפרטים שונים על מנת לבצע בחירה מושלמת. לכן, חשוב לבחון את ניסיונו של המעצב, לבחון פרויקטים קודמים, לקבל חוות דעת מלקוחות קודמים, לבדוק אם יש בניכם כימיה ובכלל לבחון כל פרמטר אחר שחשוב לכם.

הגדרת תקציב מראש – תהליך עיצוב בית ובנייתו מלווה בהוצאות גדולות שלא תמיד אנו יודעים להעריך בצורה מדויקת. לכן, חשוב ביותר להגדיר תקציב מראש או להיעזר במעצב פנים שיוכל לסייע לכם לדעת מראש כמה יעלה לכם התענוג של שיפוץ הבית ואבזורו.

תכננו היטב את השיפוץ – בתהליך עבודה עם מעצבי פנים תוכלו לקבל הדמית תלת מימד ושרטוטים שיאפשרו לכם לדעת מראש כיצד ביתכם יראה. זה הזמן להיות יצירתיים ולבחון את התכנון מכמה זוויות כדי שבסופו של דבר תקבלו בית פרקטי, פונקציונאלי וכזה שכיף להיות בו.