עיצוב גינות 

עיצוב גינות בעידן המודרני דורש שימוש בטכנולוגיה חדשנית לצד עיצובים המתאימים לעולם עיצוב הפנים. על מנת לקבל גינה מושלמת, כזאת שכיף לשבת בה ולארח חברים ובני משפחה, עליכם להיעזר בבעלי מקצוע המתמחים בעיצוב גינות כגון – אדריכלי נוף או גננים המומחים בתחום. בעלי מקצוע אלה יוכל לייעץ לכם כיצד לבנות את הגינה בצורה שתתאים לשטח המיועד ולתנאי מזג האוויר. על מנת להתחיל את התהליך בצורה מסודרת, בעלי המקצוע יבחנו את השטח, ישמעו לדרישותיכם ובסיום התהליך יבנו יחד איתכם הדמיה תלת מימד שתאפשר לכם לראות כיצד הגינה תראה בצורה מוחשית עוד טרם תחילת התהליך. ההדמיה תאפשר לכם לבצע שינויים, להוסיף צבעים ולשלב בגינה כל דבר שתרצו עד לקבלת גינה מושלמת.

GET IN TOUCH

האלמנטים הנחוצים לשלוב בגינה מודרנית

גינה מעוצבת ומודרנית, היא כזאת שחשבו על כל פרט ופרט בעת תכנונה, זאת ניתן לבצע על ידי תכנון מראש ושימת לב דווקא לפרטים הקטנים. ישנם כמה סוגי סגנונות של גינות, חלקן מעוצבות בסגנון כפרי, מודרני, קלאסי, בהשראת גינות אירופאיות, סגנון ים תיכוני ועוד. בשלב הראשון עליכם לבחור את סגנון הגינה הרצוי ולאחר מכן לשלב את האלמנטים הבאים:

חיפוי לרצפה – ברוב הגינות מחפים את רצפת הגינה עם דק, שהוא עץ דק המאפשר ליהנות ממראה כפרי ואווירה חמימה. כמו כן, ניתן לחפות את הרצפה עם אבנים מיוחדות או קרמיקה וחברתה הגרניט פורצלן. מובן שניתן לשלב גם כמה סוגי חיפוי כמו – אבני מדרך ודא סינטטי או אמיתי וכן הלאה.

פרטי נוי וצמחייה – בשלב השני עליכם לשלב בגינה עצים וצמחים יפים שיקנו לגינה מראה ירוק של טבע. לאחר מכן תוכלו לשלב מגוון רב של פרטי נוי שיעטרו את הגינה וכמובן גם פתרונות הצללה יצירתיים שיאפשרו לכם לשבת בנוחות רבה גם כשהשמש יוקדת בחוזקה.

תאורה נכונה – בתהליך עיצוב גינה יש לשלב בצורה נכונה תאורה, כך שתוכלו לשבת בגינה בנוחות רבה. את התאורה ניתן למקם גם בתוך הצמחים ולהאיר אותם בתאורה ממוקדת וצבעונית כדוגמת מנורות לד וספוטים המאפשרים להדגיש את היופי של הצמחים והפרחים בגינה.